facebook
Dobrý večer, je sobota 27.4.2024 a svátek slaví Vlastislav

školní batoh

První příspěvek v tématu školní batoh
Jana22 | 25.09.2019 08:47 | školní batoh | ID: 25474
Jana22

Chtěla bych koupit dceři k vánocům nějaký nový batoh do školy, je ve třetí třídě a zatím má ještě aktovku co jsme jí koupili do první třídy. S jakým jste spokojeni?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Alenka z rise | 23.06.2021 17:45 | ID: 30135
Alinka

V první řadě bych dala vyzkoušet malé, co jí bude sedět a vyhovovat. Na trhu je velký výběr batohů např. i s ergonomickými zády. My třeba pořídili baagl a syn byl moc spokojený a já tímpádem taky.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Kikousek | 29.07.2021 19:43 | ID: 30680
Alinka

Oběma dětem kupuju aktovky od značky baagl, viděla jsem je v reálu, měla jsem možnost je i potěžkat a bylo to přesně to, co jsem pro děti chtěla. Nic těžkého, hodně kapsiček, úložných prostorů plus spousta doplňků k tomu.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Karolinka95 | 31.07.2021 17:39 | ID: 30708
Alinka

No tak já jsem se naprosto zamilovala tady do této sady a věřím, že se bude líbi i Karolínce https://www.baagl.cz/skolni-set-ergo-koala-ii/

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Markurka | 03.10.2022 11:11 | ID: 38763
Alinka

Syn by chtěl na Vánoce batoh. Dělají se ergonomické i batohy?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Lotrinka | 03.10.2022 20:11 | ID: 38782
Alinka

Baagl má aktovky vhodné pro děti od první třídy. Ty jejich aktovky, které jsou vhodné od první třídy, jsou perfektní pro děti. Protože ony mají zádový systém, díky kterému se váha rozloží, takže pro děti to není taková zátěž.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Polinko | 05.12.2022 12:25 | ID: 40328
Alinka

Já jsem dlouho hledala katovku vhodnou pro syna, který šel do první třídy a jako přiznám se, že mě třeba nabídka v obchodech hodně sklamala. Nakonec jsem koupila na netu a taky jsem vybrala od Baagl a jsem za to moc ráda. Ten shop je super, nabídka kvalitní, to mě oslovilo.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Wandysek | 27.12.2022 18:28 | ID: 41178
Alinka

Já mám teda starší děti a synovi do 4. třídy jsem koupila tento batoh https://www.baagl.cz/skolni-batoh-skate-harry-potter-relikvie-smrti/. Jeho se mi rozbil, já už spravovat nebudu, v záruce není, tak jsme vybrali nový a dostal ho k vánocům :)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Haklicova | 31.12.2022 18:25 | ID: 41235
Alinka

Já letos mimo novou aktovku jsem pro dcerku, která chodí do 3 třídy pořídila ještě i dětské chytré hodinky https://www.smartomat.cz/smartomat-kidwatch-sme200s-zlata/ , které mají možnost trasování pomocí GPS. Perfektní dárek.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Alinka | 28.01.2023 12:03 | ID: 41626
Alinka

Musím teda říct, že my jsme hodně běhali po obchodech, dost jsme zkoušeli, ale nakonec jsem taky kupovali na internetu. Vybrali jsme taky na baagl.cz a musím říct, že to byla nejlepší volba. Vybírala jsem aktovku pro prvňáčka a oni mají totiž ty jejich aktovky perfektní zádový systém, díky kterému se váha rozloží a aktovka pak není pro děti tak těžká :)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!




zalozka